Praca: Asystentka ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Asystentka ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/24/0557
OBOWIĄZKI:
Pomoc w pracach związanych z eksportem wyrobów:- wprowadzanie zamówień do systemu,- kontakt z klientem zagranicznym,- współpraca z innymi działami firmy,- potwierdzanie zamówień klientom,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: umiejetność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: odpowiedzialność i zaaangażowanie w wykonywane zadania

Wymagania inne:

- wykształcenie minimum średnie,- wymagana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje,- mile widziana znajomość języka rosyjskiego,ZAKRES OBOWIĄZKÓW STAŻYSTY:Pomoc w pracach związanych z eksportem wyrobów:- wprowadzanie zamówień do systemu,- kontakt z klientem zagranicznym,- współpraca z innymi działami firmy,- potwierdzanie zamówień klientom,

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach