Praca: Asystent / Asystentka w dziale organizacji szkoleń i konferencji

Ogłoszenie numer: 9247084, z dnia 2024-09-11

Asystent / Asystentka w dziale organizacji szkoleń i konferencji

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Pomoc organizacyjna i biurowa w dziale organizacji szkoleń i konferencji,
  • Współpraca i pomoc menadżerowi prowadzącemu event,
  • Obsługa administracyjna działu,
  • Współpraca, prowadzenie korespondencji z podwykonawcami i wykładowcami.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmach eventowych i szkoleniowych na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Motywacja, entuzjazm i zaangażowanie w pracę,
  • Biegła znajomość pakietu office,
  • Pogodne usposobienie i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności prowadzenia biznesowej korespondencji formalnej.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej wyspecjalizowanych firm w branży: zdrowie, medycyna, farmacja,
  • Stabilność zatrudnienia.