Praca: Asystent dietetyka

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Asystent dietetyka
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Numer: StPr/24/0411
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy przyjmowaniu pacjentów w poradni, rejestrowanie wizyt- pomoc w wypełnianiu dokumentacji medycznej- odpowiadanie na podstawowe pytania pacjentów dotyczące wizyt i usług- wpomaganie dietetyka w przygotowywaniu planów żywieniowych- prowadzenie notatek podczas konsultacji dietetycznych- pomoc przy przygotowywaniu materiałow edukacyjnych dla pacjentów- pomoc przy analizowaniu i aktualizowaniu baz danych pacjentów- pomoc w monitorowaniu postępów pacjentów w oparciu o ich plany żywieniowe- pomoc w przygotowywaniu raportów z postępów pacjentów- pomoc w tworzeniu i publikowaniu postów na Facebooku i Instagramie związanych z tematyką zdrowego odżywiania, poradami dietetycznymi i przepisami itp.- pomoc w opracowywaniu grafik i treści promujących usługi poradni dietetycznej- pomoc w monitorowaniu interakcji na mediach społecznościowych i odpowiadanie na komentarze oraz wiadomości- pomoc w organizowaniu konkursów i akcji promocyjnych na platformach społecznościowych- udział w organizacji warsztatów i seminariów dotyczących zdrowego odżywiania- pomoc w przygotowaniu materiałów edukacyjnych na potrzeby warsztatów- współpraca z dietetykiem przy prowadzeniu warsztatów- pomoc przy odbieraniu telefonów i przekazywanie wiadomości- pomoc przy utrzym,aniu porządku w dokumentacji i przestrzeni pracy- pomoc w zamawianiu i uzupełnianiu materiałów biurowych i edukacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jelcz-Laskowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie