Praca: Młodszy asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Górze
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Góra
Numer: StPr/24/0433
OBOWIĄZKI:
Uczestnictwo w poborze prób do badań laboratoryjnych, interpretacja wyników badań i oznakowania produktów żywnościowych, przygotowywanie danych do sprawozdań, wprowadzanie danych do rejestrów, analiza jadłospisów, prowadzenie edukacji żywieniowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

okres odbywania stażu: 04.11.2024-30.04.2025godziny odbywania stażu: 07.25-15.00miejsce odbywania stażu: ul. Ludwika Hirszfelda 6, 56-200 GóraWymagane wykształcenie wyższe; kierunki: technologia żywności; żywienie człowieka; biotechnologia żywności; zarządzanie jakością zywności; dietetyka; inżynieria żywności; żywienie człowieka i bezpieczeństwo żywności; analiza i ocena żywności; chemia żywności; analityka żywności i środowiska wodnego; bioinżynieria żywności i środowiska wodnego; technologia i żywnienie; technologia żywności pochodzenia wodnego; żywienie człowieka i dietetyka; towaroznawstwo; towaroznawstwo w biogospodarce; bezpieczeństwo żywności; żywienie człowieka i ocena żywności; gastronomia i hotelarstwo; biologia; chemia

Miejsce pracy:

Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Górze