Praca: Asystent kas samoobsługowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Asystent kas samoobsługowych
Miejsce pracy: Wągrowiec
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: -pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych -obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami -utrzymanie czystości w miejscu pracy -dbanie o ekspozycję towarów -pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

[Inne] : Nasze wymagania: -aktualne orzeczenie o niepełnosprawności -wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym -aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia -ukierunkowanie na klienta -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku  Oferujemy: -umowa o pracę -niezbędne szkolenia -atrakcyjne benefity -przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce pracy:

Wągrowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu